Kontakt

  • Stenungsund

  • Actemium Automation

Affärsenhetschef  Marcus Larsson

marcus.larsson@actemium.com

Telefon 0303 – 668 23, mobil 070 – 416 68 23

 

  • Actemium Industri

Affärsenhetschef  Ingemar Gustavsson

ingemar.gustavsson@actemium.com

Telefon 0303 – 79 81 49

 

Besöksadress Ängsvägen 10, Stenungsund

Faktureringsadress Emil Lundgren AB, Box 216, 444 23 Stenungsund

Telefon 0303 – 668 00

Telefon service 0303 – 66 833

 

  • Göteborg

  • Actemium Service Management

Affärsenhetschef  Magnus Haglund

magnus.haglund@actemium.com

Mobil 070 – 332 05 26

 

Besöksadress Hildedalsgatan 2, Göteborg

Faktureringsadress Emil Lundgren AB, Box 8019, 402 77 Göteborg

Telefon 031 – 65 90 00

 

  •  Stora Höga

  • Actemium Elektriska

Affärsenhetschef  Johan Engmalm

johan.engmalm@actemium.com

Telefon 0303 – 79 81 95

 

  • Actemium OPS (Onshore Power Supply)

Affärsenhetschef  Ingemar Gustavsson

ingemar.gustavsson@actemium.com

Telefon 0303 – 79 81 49

 

Besöksadress Vallenvägen 7, Stora Höga

Faktureringsadress Processkontroll Elektriska AB, Box 2010, 444 02 Stora Höga

Telefon 0303 – 79 81 40

 

  • Actemium Instrumentation

Affärsenhetschef  Lars Roswall

lars.roswall@actemium.com

Telefon 0303 – 79 91 01

 

Bitr. affärsenhetschef  Robert Persson

robert.persson@actemium.com

Telefon 0303 – 79 91 07

 

Besöksadress Vallenvägen 5, Stora Höga

Faktureringsadress Processkontroll AB, Box 2010, 444 02 Stora Höga

Telefon 0303 – 79 91 00